Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Okamura T. a Bárta V. ,,ANO" 2013

21. 03. 2013 12:16:45
Senátor T. Okamura a poslanec parlamentu ČR Víťa Bártů se hledali až se našli. Jeden se dostal do senátu jen tím, že se zviditelnil v cestovní kanceláři, kterou mediálně zastupoval tak proč s tím obličejem ukřivděného mladíka nevstoupit na kolbiště ,,mafiánské politiky. Reklama to byla řádná a zadarmo!! Jsem přesvědčen, že jeho nástup do politiky je zahalen lží a zlobou z nenaplněné ambice stát se prezidentem ČR. Kdo vysoko míří rychle padá. U Víťi Bártů je konstelace hvězd obdobná...synek vystudoval policejní akademii a společnost pojal tak, že v rámci jim vytvořené strany si ,,stát" ošéfuje. Co čert nechtěl, média a stateční redaktoři na špionské praktiky přišli a WW vevverky, jak říkají mafiánské straně prostí lidé se rozdrobyly na stranu LIDEM. Stranu který nikdo nevolil. Jaká to úžasná demokracie.

Demokracie a cenzura v našem státě se dostává do role pohunka zkorumpované vlády. Dnešní vláda složená ze tří rádoby politických stran Lidem, TOP 09, a ještě ODS se dostává do mezinárodní izolace. Je to dáno i tím, že náše zahraniční politika jde ode zdi ke zdi. Na jednu stranu Palestinské velvyslanectví neexistujícího státu a doma pro změnu rasová segregace menšin v 21 století. Co to s tou demokracii je??

Rada Evropy pro lidská práva v únoru 21.2013 náš stát mimo jiné odsuzuje za nerespektování a dodržování občanských i lidských práv, včetně práv dětských a politických. Rasová segregace to je posun někam k Jihoafrické Republice za Nelsona Mandeli. Evropská politická scéna nehodlá tohle akceptovat. Naše vláda z moci úřední o skutcích v ČR, které napadá Rada Evropy pro lidská práva, cudně mlčí. A proto veřejnost není pravdivě informovaná. Proč asi!!

Pravděpodobně soudí, kde není žalobce, tak tam není soudce. Ovšem to se přepočítala. Lid v našem státě díky internetu je propojen a informovanost není svázána státní moci. Zatím se daří odrážet snahy některých politických stran veřejnou službu FACABOOKU a dalších médii kontrolovat, ale to se ji nepodaří. Vyspělá demokracie a nový světový řád založený na totálním zákazu socialismu a komunismu, včetně chudého asociálního státu, je výzvou 21 století. Jen stát bohatý a ústavně komformní ve smyslu univerzálních občanských práv a svobod, je schopen výzvy dneška ustát.

Na druhou stranu naše vláda není schopna prosadit nic, co by bylo v souladu s mezinárodním právem, na základě opčního protokolu. Mezinárodního paktu o občanských i lidských právech z roku 1976--1992-Senátor Okamura a poslanec Bárta připravuji rošádu (revoluci hehheh) 7.4.2013 od 13 hod. u sv. Václava pod vocassem. Punktují iniciativy, hromy blesky sesílají. Sami se nestydí, lžou a vytvářejí falešné naděje prostého lidu.

Na Andreje Babiše a jeho politické hnutí ,,ANO"2011 se zaměřil poslanec Bárta s hloupými obviněními (chleba..rohlíky..bioplynky. hheheh), jak ubohé a průhledné. Každý ví že cenu určuje trh a nabídka s poptávkou. Na rozdíl od slabých mezd bývalé firmy ABL. Ostuda se neda přejmenovat.

T.Okamura zase dělá revoluci v ulicích a snaží se ohlupovat lid. Prý nemáme přímou demokracii je slyšet demagogicky na jeho spanilých cestách. Já se ptám a prazident byl volen jak?? Prý nemáme referendum?? A co zákon o referendu místně příslušně. ?? Ten máme. Tak co nemáme dle Okamury ?? Prý odvolatelnost politiků hehh. Jo dáme do referenda odvolatelnost, na naše nedemokratické poměry, jak směšné. To by jsme s naši mentalitou nedělali nic jiného, než odvolávali, kde koho.

Prý nemáme prezidentský systém vlády, ano to nemáme protože to by se musela legálně změnit ústava. Máme ovšem zastupitelskou demokracii od roku 1918, no a co Okamuro. Japonsko zas nemá boha v podobě císaře hehhe. A dělba moci mezi moci zákonodárnou, výkonnou a soudní by se musela vybalancovat do rovnováhy. Kdo by to dělal ?? Okamura a jeho samozvanci!! Tak to radši ,,HARAKIRI".

Jen se obávám, že s kořalou na ,,HRADĚ " bezzemkem Zemanem to nepůjde. Už jsme jednoho měli ss.Gotvalda. Jak to dopadlo víme.Tak co chce Okamura?? Jen rozeštvávat lid....naznačit očekávání a sám na bídě lidu zbohatnout.

Stanek Frantisek Fanuel

Autor: František Staněk | čtvrtek 21.3.2013 12:16 | karma článku: 11.04 | přečteno: 897x

Další články blogera

Tato rubrika neobsahuje žádné články...

Další články z rubriky Politika

Petr Burian

Nepodmíněný příjem-právo na lenost

Nepodmíněný, neboli základní garantovaný příjem, je státní dávka, která by náležela každému občanu bez rozdílu pohlaví, rasy, věku, tvaru hlavy a stylu oblečení. Jak už sám její název napovídá není žádné podmínky pro její získání.

25.9.2017 v 22:58 | Karma článku: 8.78 | Přečteno: 192 | Diskuse

Tomáš Břicháček

Uprchlické kvóty 2 roky poté (IV): Brusel chce přerozdělování migrantů už nastálo

I přes nezdar dočasných kvót Komise prosazuje trvalý mechanismus, který by z přerozdělování migrantů udělal standardní součást azylového systému EU. / Čtvrtý díl seriálu k druhému výročí a ke konci kvót.

25.9.2017 v 20:00 | Karma článku: 25.78 | Přečteno: 824 | Diskuse

Josef Nožička

TOP 09 mimo Sněmovnu? A to se pan Kalousek tolik snaží…

Dle dnes zveřejněného volebního průzkumu agentury CVVM by se politická strana TOP 09 nedostala do Poslanecké sněmovny.

25.9.2017 v 19:32 | Karma článku: 30.58 | Přečteno: 1051 | Diskuse

Jan Dvořák

Skandál v německé opeře odvrácen

(Od kultůrního zpravodaje z Berlína.) Dnes večer se schylovalo k obrovskému skandálu v místní Komické opeře. Dlouho avizovaná premiéra nového nastudování Madame Butterfly se málem nekonala.

25.9.2017 v 19:06 | Karma článku: 15.53 | Přečteno: 469 | Diskuse

Yekta Uzunoglu

Vůle kurdského národa!

Když člověk, spolek, společnost či národ má vůli, tak prorazí všechno zlo, tak je to psáno v božských, ale také lidských zákonech

25.9.2017 v 12:03 | Karma článku: 17.74 | Přečteno: 248 | Diskuse
Počet článků 634 Celková karma 0.00 Průměrná čtenost 1009
Založili jsme s přáteli občanské sdružení s názvem odborové sdružení A.Právo.Na podporu řešení pracovních a mezi lidských vztahů,z pohledu občanských a lidských práv.A to práva vymahatelného.Z pohledu ústavy a zákonů, včetně práva mezinárodního k Bohemia.cz


Najdete na iDNES.cz

mobilní verze
© 1999–2017 MAFRA, a. s., a dodavatelé Profimedia, Reuters, ČTK, AP. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu MAFRA, a. s., zakázáno. Provozovatelem serveru iDNES.cz je MAFRA, a. s., se sídlem
Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČ: 45313351, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 1328. Vydavatelství MAFRA, a. s., je členem koncernu AGROFERT.