Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Nezařazené

František Staněk

Konec mejdanu socialistických států v USA i v Evropě. 2011

Socialismus s lidskou tváří sociálního státu, šmrncnutého komunistickou ideologii je největším ,,Zločinem" na lidstvu od dob vzniku demokracie 1848. Do té doby feudalismus s monarchii zajišťoval hodnoty ,,Kapitálu." Příchod socialistické demokracie a vznik socialismu a komunismu, jako vředu na demokracii se nese jako červená niť všech ,,KAPITÁLOVÝCH" destrukcí v dnešní Evropě i v USA.

8.8.2011 v 5:20 | Karma článku: 10.91 | Přečteno: 1593 | Diskuse

František Staněk

Zázrak: satelit šechiše na oběžné dráze 2014. 2010

Nemožné a fantastické se stalo skutečností. Šechiše úspěšně vypustila sateli s lidskou posádkou. Jak se to mohlo stát?? Se jistě zeptá každý, kdo zde nebyl při utahování opasků za něco, co lid nezpůsobil. Ti hlavní viníci nás opět poučují a mentoruji za něco, co jsme jako lid nikdo z nás nezpůsobil. Naopak je to dnes o to horší, že stejnou chybu dělá i dnešní vláda. V roce 1989 prý nebyl čas na pořádné právní prostředí!! Bodejby byl, když se připravovala největší zlodějna v Evropě. Dnes v roce 2010 červenec je to opět stejné, nějaké kosmetické změny nic víc, nic míň. A to základní nová ústava a následné zákonné změny k vyspělé demokracii se opět nekonají. Opět se nic nezmění a za pár měsíců to zde bude jak v ŘECKU. Zlom vaz.

14.7.2010 v 22:15 | Karma článku: 8.60 | Přečteno: 923 | Diskuse

František Staněk

Sobotka má vyjednávací potenciál ČSSD,KSČ-KSČM,TOP09,W.2010

Nenechme se uchlácholit, že politika je tak jednoduchá a lehká, jako je sestavit pravicovou vládu z levicových politiků. Kníže pán má vazbu na s. Havla (socialism) a ten zas na Moskvu a s. John má vazbu na byznys MAFII spojenou s Moskau (socialism) a svoje soukromé zájmy. Euforie odpadne a přijde realita těch, co do voleb investovali nemalé miliónové prostředky a je jasné, že vložené prostředky budou chtít, všechny nazpátek. Ano občané tomu se říká koryta a nestydatost W + TOP 09. §§§§.

2.6.2010 v 10:35 | Karma článku: 11.15 | Přečteno: 1170 | Diskuse

František Staněk

Ruská federace a islámské právo šária. 2010

Evropa,USA a Ruská federace musejí rázně zasáhnout ty destruktivní síly islámu, které učí již od sedmi let nenávidět křesťany, Izraelity a v neposlední řadě i vlastní komunity arabů tvořené šíty a sunity. Tento ideologický marasmus musí skončit, vždyť všechna tři náboženství víry (islám, Judaismus,křesťanství) jsou z jednoho kořene Abrhama praotce a Sáry.

30.3.2010 v 10:55 | Karma článku: 21.21 | Přečteno: 1513 | Diskuse

František Staněk

Genocidní Benešovi dekrety 1943-1948 = Zločin státu 2010.

Stát za vedení socialisty Beneše 1941-1948 se spojil ve zločinném spolčení s cizí státní mocí SSSR na předání demokracie za účelem nastolení socialismu Stalinského typu. Aby se to mohlo uskutečnit tak se muselo na základě nerespektování občanských i lidských práv vyvolat ve společnosti ovzduší strachu. K tomu velmi dobře posloužili i Benešovi dekrety (kolektivizace+ znárodnění všeho a všech), které nevznikly po osvobození ale byly připraveny Benešem a Stalinem již v roce 1943-1948 V Moskvě za podpory Gotvalda a komunistické strany SSSR.

5.3.2010 v 2:58 | Karma článku: 12.56 | Přečteno: 1865 | Diskuse

František Staněk

Diskriminace neparlamentních stran ve volebním systému 2010.

To že volební systém nahrává těm politickým stranám , které mohou po vítězných volbách rozdělovat byznys je jasné. To že parlamentní politické strany úmyslně nepodporují rovný přístup ke konfrotaci s různými názory a to tak aby si lid udělal představu o cestách k vyspělé demokraci a mohl se svobodněji rozhodnout je taky jasné. Dnes je občanská společnost opět manipulována ve prospěch hochštaplerů a lhářů všeho druhu. Na tom má hlavně zásluhu veřejnoprávní televize s pořady typu V.Moravce a spol, které nedávají rovný prostor v politických besedách i s neparlamentními stranami a názorová prularita je tak omezena jen na ty subjekty, co mají parlamentní vliv. To je pro demokracii smrtelné a ponižujíci.

20.2.2010 v 22:58 | Karma článku: 16.33 | Přečteno: 1390 | Diskuse

František Staněk

Kdo si z koho dělá legraci, zda pán, či kmán. 2009.

Nic jsme se nenaučili a ani jsme neměli zájem se naučit od roku 1989 . Opět si s námi dělá politický socialisticko- komunisticko- mafiánský- konglomerát různých šizuňků, co chce. Dílem je to proto, že jsme lhostejní a je nám šuma fuk, zda je zde Petr a nebo Pavel. Hlavní věc je, co nás zajímá a tím je. Hlavně, že má kráva dát co do dršky a občan do dížky. Ta to filosofie se nevyplatila dr. Husákovi a s. Bilakovi. Ano dnes jsou to ti samí soudruzi (Dlouhý, Dyba,Klaus, Havel,Paroubek, Filip, Sobotka ap.), co měli plnou hubu socialismu a sami žili v kapitalismu. Dnes je to naopak, máme plnou hubu kapitalismu a žijeme si jako v socialismu, ale to jen do času a to určeného času. Jen jsem zvědav na zázrak v politice: zdravotní, sociální, důchodové. Na tom si všichni vylámou zuby a tím pádem defenestrace je jistá.Ne , že by ji jeden chtěl! Ale vyšší moc zasáhne!!! Říká se tomu pravá a nefalšovaná revoluce. A ne samet, co s prostým lidem zamet.

30.11.2009 v 19:00 | Karma článku: 9.84 | Přečteno: 1381 | Diskuse

František Staněk

Hladová Afrika sytá Evropa jak nelidské 2009.

Evropa děkuje svému rozvoji Marschalovu plánu, který zajišťoval poválečný rozvoj různých regionů. Za několik málo let se z Německa stal tygr regionu, který ukázal, jak na to. Ano to to Německo, které bylo totálně nesmyslně vybombardováno za účelem zničení morálky a tím pádem ukončení války. Ovšem ono to odneslo jen civilní obyvatelstvo a děti se starci. Nic na tom nemění fakt, že před brzkým ukončením války ze strany Německa neměli spojenci zájem a to hlavně ze strany SSSR. Afrika by zajisté v 21 století potřebovala obdobný Marschalův plán.USA prezident jako nositel Nobelovi ceny MÍRU v rámci svého vlivu, by se mohl pokusit, aby se zasadil s Ruskou federací o prosazení v radě OSN závazného usnesení. Které by ty to zločinecké systémy (státy),co dopouští tu to tragedii v 21 století a samy žijí v přepychu postavili mimo zákon a uvalilo na ně vojenskou moc.

26.11.2009 v 10:00 | Karma článku: 10.18 | Přečteno: 1350 | Diskuse

František Staněk

Není malých, velkých států, ale je jen vyspělá demokracie 2009.

Škarohlídům se ukázala Evropská unie, jako zdroj vyspělé demokracie a demokraticky při volbě dosadila představitele států Belgie, Anglie a Severního Irska, které reprezentují v Evropě vyspělou demokracii i když trochu řízlou socialismem. Nic méně dnes zde nemáme nic lepšího a partnerem je tedy to, co zde je. Jen rád ještě poukáži na tu skutečnost, že i Ruská federace si v poslední době uvědomuje, že vyspělá demokracie je klíčem k vyspělé technologii a tím pádem i k naplnění potřeb lidu Ruské federace.Zároveň je si nutné uvědomit, že státy budou donuceny respektovat plná občanská i lidská práva nekrácená zákonem, včetně zařazení do rámce ústavy a ne jen nějakého přílepku listiny základních práv.

20.11.2009 v 14:20 | Karma článku: 7.94 | Přečteno: 1181 | Diskuse

František Staněk

Obecná taškařice a neb zapomeňte jsem lhář Havel 2009.

Při rozhovoru soudruha Havla v telce L.P 2009 za účasti vše-znajícího redaktora Moravce jsem se nestačil divit, či zírat se svými kukadly a slechy. No pane redaktore já jsem o kapitalismu nemluvil štěbetá Havel, protože to bylo sprofanované slovo ani jsme nechtěli, že! Měl dodat soudruh Havel, který jako vrchol rozvahy používá spojku ŽE, JAKSI, DOMNÍVÁM SE. A já si dovolím doporučit, aby jsi se přestal hrabat v politice Havlíku, kde jsi nic nedokázal jen hrabat ceny a vyznamenání různých států.

18.11.2009 v 11:40 | Karma článku: 18.99 | Přečteno: 2521 | Diskuse

František Staněk

Socialistický sen a zatýkání + realita, korupce státní správy 2009.

Na slovo socialismus jsme si hezky zvykli: se sociálním státem nám předkládaný socialistickou stranou a Paroubkem a komunisticko- NSDAP ideologii představovanou Filipem. A občanům jak je vidět to spojení nevadí, asi mají dobrý základ v letech 1943-1948, tu někdo dostal v pohraničí statek, tu někdo dostal malý obchod, tu někdo dostal titul národního správce a všechny ty to věci by měli opustit?? Jak bláhové, že soudruzi. A co potom jak se chovat na základě socialistický privatizace?? Co čert socialismus 1989 uchopil tak bude jen mlít o demokracii a následných křivdách, ale s minulostí a navrácením kradeného se už nemíní Paroubek, Filip, Topolánek zabývat. Jak ubohé v demokracii!!! A máme zde nějakou???Ne nemáme. Máme zde jen vyčůránky, co se napakují na státní účet a ty občane troubo zaplať!!

15.11.2009 v 10:50 | Karma článku: 10.11 | Přečteno: 1097 | Diskuse

František Staněk

Socialismus dnes a denně na talíři, jako výsměch 17.11.1989. 2009.

Zmlácený a zakrvácený studenti posloužili, jako rozbuška k spuštění laviny socialistické nomenklaturní taškařice za dirigence Charty 77. Koryta za beztrestnost soudruzi, znělo při tajných vyjednávaních na demontáži pravdy. Lež totiž zvítězila soudruhu Havle neschopný kecale a polodramatiku. A Klaus???Ten to po Havlovi, dnes na oplátku ve své funkci opět jistí. Co, kdyby byla potřeba amnestie pro nějakého soudruha, že ???

13.11.2009 v 4:50 | Karma článku: 20.15 | Přečteno: 1963 | Diskuse

František Staněk

Socialismus na západě a na východě dnes jedno jest. 2009

Tak jsme se dočkali trochu lepšího socialismu, ale jen trochu lepšího za předpokladu zachování volné tvorby kapitálu bez regulace. Není žádným tajemstvím, že USA potřebují silného hráče v Evropě, který rozhodne v duchu globálních změn chod Evropské unie. Jen si USA musejí dát pozor, aby jejich domácí politika nevedla k odtržení jednotlivých států federace. A Evropská zase musí sledovat spolehlivost jednotlivých státních celků unie EU. Velmocenská politika v Asii Turecka, Iránu, Indie, Chiny nese sice plody ekonomické spolupráce, ale i tak tak je víc než jasné, že se musí potkat s vyspělou demokracii.

10.11.2009 v 12:15 | Karma článku: 13.34 | Přečteno: 1234 | Diskuse

František Staněk

Ústavní soud je poslední pilíř vymahatelnosti práva2009.

Stařec a staromilské povzdechy z hradu jasně ukazují na nemorální charakter hradního pána, který by se rád pasoval na nějakého spasitele národa. On tu šanci měl, ale nám všem z jasných důvodů tak neučinil. Proč z titulu svých ústavních možností neučinil přítřž socialisticko-komunistické mafii. Té mafii, která nám dnes otravuje politickou kulturu osobností a neštítí se používat praktiky, které by již měly být minulostí. To znamená jednou provždy zakázat ústavním zákonem komunistickou a socialistickou ideologii, která sice na západě prožívá obrodu, ale na východě my víme své. To není k ničemu než k bídě a dřív nebo později to Evropská unie pochopí. Čím dřív tím líp.

4.11.2009 v 14:00 | Karma článku: 12.62 | Přečteno: 915 | Diskuse

František Staněk

Občanská i lidská práva nejsou zadarmo 2009.

Občanská společnost tápe v jednotlivých aférách a světlo na konci tunelu je v nedohlednu.Lid je neustále poučován , co nesmí a za co bude trestán a mafiánská politická garnitura se jen ošívá, kde by prostý lid okradla a na jeho občanských i lidských právech si vybudovala systém :STÁT OTROKÁŘ A TY JSI JEN OTROK.

2.11.2009 v 14:00 | Karma článku: 14.49 | Přečteno: 1320 | Diskuse

František Staněk

Kindl dostal vyvážený prostor je to O.K k vyspělé demokracii 2009.

Kindl je odborník na slovo vzatý a jeho argumenty se prolínají na hraně přestupků, v žádném případě nejde a nepůjde o trestný čin. To by jsme za různá pochybení museli zavřít celý národ. Kdo nekrade přece okrádá rodinu jen si vzpomeńme , co nás drželo na vyšší životní úrovni. A tak je jasné, že staré dobré heslo viz.( Starého rafana nové kousky nenaučíš!!)

1.11.2009 v 17:15 | Karma článku: 13.08 | Přečteno: 1380 | Diskuse

František Staněk

91 výročí ČESKOSLOVENSKA, co vlastně oslavujeme? 2009.

Hrobník Klaus stál u umělého a z inscenovaného rozpadu ČESKOSLOVENSKA1992-1993, které si nedovolil rozdělit ani Husákův režim a poskytl tak ČESKOSLOVENSKU alespoň federalizaci jednotlivých států krom Moravy která měla a má stejný právní nárok na samostatnost. Vlasti-zrádce Klaus a Mečiar i přes odpor lidu a jejich občanských i lidských práv za podpory korupce federálních poslanců dokonali to, co dnes oslavují, tedy rozbití ČESKOSLOVENSKA!! A nepatřičně tak roní slzy. Oběti za 1 a 2 světové války byly hrozné a vojáci si jistě zaslouží lepšího vrchního velitele armady už jen proto, že jejich velitel zneuctil oběti padlých a stál u zrodu zničení samostatného ČESKOSLOVENSKA 1992-1993.

29.10.2009 v 8:45 | Karma článku: 12.40 | Přečteno: 1132 | Diskuse

František Staněk

Proč vláčíme špínou nevinného jako zločince již odsouzeného 2009.

Kindl nic neprovedl (presumce-neviny) jen se někomu hodí ho zdiskreditovat v akci předem prohrané arbitáže ve prospěch p. Šťávy. Stát se chová, jako neřízená střela a kope okolo sebe v domnění, že si zachová nějakou dobrou pověst, kterou ztratil tím, že má ve svém právním řádu zločinecké Benešovi dekrety, které nabyly potupné historie v letech 1943-1948. To co začal Beneš tak už s malým odporem dokonal další masový vrah Gottvald 1948 a jeho komunistická zločinecká organizace KSČ-KSČM.

21.10.2009 v 15:30 | Karma článku: 11.89 | Přečteno: 1574 | Diskuse

František Staněk

Egypt a Jordánsko mají klíč k míru 2009.

Egypt a Jordánsko mají dobré vztahy se svými spolubratry Araby na společných hranicích a nic jim nebrání otevřít hranice, jak směrem do části Kanánu Gázy od Egypta, tak i směrem do Jordánska. Jordánsko i Egypt jistě mohou lépe zabezpečit potřeby Arabské menšiny a jistě jim i lépe rozumí v jejich potřebách. K tomu není nutné neustále šikanovat Stát Izrael a nutit ho , aby zaměstnával Araby na svém území a oni na oplátku cestou domů mu vyhodily celé bloky civilistů do vzduchu. To si může myslet jen blázen. Proto celá infrastruktura se musí oddělit od Izraele a celá se napojit beze zbytku na Egypt a Jordánsko. Ať žije Mír Arab k Arabovy. Nebuďme proti přirozenosti : rovný rovného si hledá a vrána k vráně sedá.

20.10.2009 v 1:30 | Karma článku: 9.48 | Přečteno: 1365 | Diskuse

František Staněk

Katka a dítě V Kapitola

Katka se doma dozví o snaze mamky odejít od taťky a Petra s Lindou ofiko uzavřely partnerský vztah.

19.10.2009 v 16:00 | Karma článku: 7.94 | Přečteno: 1184 | Diskuse
Počet článků 634 Celková karma 0.00 Průměrná čtenost 1009
Založili jsme s přáteli občanské sdružení s názvem odborové sdružení A.Právo.Na podporu řešení pracovních a mezi lidských vztahů,z pohledu občanských a lidských práv.A to práva vymahatelného.Z pohledu ústavy a zákonů, včetně práva mezinárodního k Bohemia.cz


Najdete na iDNES.cz

mobilní verze
© 1999–2017 MAFRA, a. s., a dodavatelé Profimedia, Reuters, ČTK, AP. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu MAFRA, a. s., zakázáno. Provozovatelem serveru iDNES.cz je MAFRA, a. s., se sídlem
Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČ: 45313351, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 1328. Vydavatelství MAFRA, a. s., je členem koncernu AGROFERT.